Благодійний проєкт “Казкова коляда”

Напередодні свята Святого Миколая, 17 грудня здобувачі освіти 6-В класу ліцею №3 взяли участь у благодійному проєкті “Казкова коляда”. В рамках проєкту учні відвідали Центр польської культури та європейського діалогу, де виконували колядки на польській мові. Мета – підтримати благодійний фонд «Ти-Ангел», що займається наданням допомоги онкохворим дітям, дітям-сиротам та дітям з обмеженими фізичними можливостями. Автор проєкту учитель суспільствознавчих дисиплін Цибуляк Ю. М. В реалізації проєкту та підготовці здобувачів освіти взяли участь педагог-організатор ліцею Левицька О. В. та соціальний педагог Павлик Т. М. В такий спосіб здобувачі освіти ліцею популяризують серед однолітків волонтерство. Адже волонтери – це звичайні люди, які роблять добрі справи. А навіть одна добра справа здатна змінити місто, країну, світ!

19 Грудня, 2021