Час подарунків та добрих справ!

Наближається свято Миколая, час подарунків та добрих справ, здобувачі освіти ліцею №3 3-В, 4-В, 6-А, 6-Б, 6-В, 6-Д, 7-Д, 8-Б, 9-В класів вирішили не бути осторонь та долучитись до нього. Таким чином вони зібрали подарунки для дітей які не можуть їх отримати від рідних.А учні 3-В класу взяли на себе ініціативу стати другом для дітей дитячого будинку і вирішили виготовити вітальні листівки з побажаннями. У відповідь від працівників Мальтійської Служби Допомоги отримали образки Святого Миколая.Дякуємо всім не байдужим.

18 Грудня, 2021