Виховні заходи щодо правил дорожнього руху для

У Ліцеї 3 педагогом-організатором спільно з психологічною службою та класними керівниками було проведено ряд заходів щодо правил дорожнього руху. Для здобувачів освіти перших класів було проведено заняття на тему “Я пішохід” учасники учнівського самоврядування розповідали про правила дорожнього руху, а для здобувачів освіти п’ятих класів було проведено виховні години на яких виступили представники пожежної служби та патрульної поліції. Метою даних заходів було донести дітям необхідність бути обізнаним у правилах дорожнього руху, прав та обов’язків пішоходів.

25 Вересня, 2021