Вплив стосунків в сім’ї на розвиток дитини

11 листопада 2021 року відбулося онлайн-засідання творчої групи практичних психологів «Психосоматика дитячо-батьківських стосунків». Практичні психологи розглядали тему «Вплив стосунків в сім’ї на психофізичний розвиток дитини».У житті дитини важливу роль відграє емоційний зв’язок з батьками, а також стосунки в родині. Вони впливають на сприйняття зовнішнього світу, формування механізмів психологічного захисту та особистісний розвиток дитини. Керівник творчої групи, практичний психолог Ліцею № 3 ІринаЛіщинська разом з учасники засідання розглянули питання покращення взаємодії та комунікації в родині, зокрема вміння розуміти та приймати власну дитину, її особистість як найвищу цінність.

15 Листопада, 2021