Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

В ліцеї 3 проходили заходи присвячені Всеукраїнській акції«16 днів проти насильства» спільно з соціальним педагогом Павлик Т.М., практичним психологом Ліщинською І.А та педагогом організатором Кочержуком П.В. для ліцеїстів 3-4-х класів були проведені інтерактивні заняття під час яких діти виготовляли колажі та малюнки, басіди-лекції та відеолекторії на дану тематику.

Основна мета заходів – це донести  до дітей розуміння того, що насилля є порушенням прав людини, а також привернути увагу до проблем подолання насильства у сім’ї та чинників, котрі цьому сприяють.