Як підготувати учнів до ЗНО. Психологічний аспект

ЗНО ― це перевірка не лише знань учня, але й деякою мірою роботи вчителя. Тому ми розуміємо, що вчителі теж схильні до стресових реакцій, переживань та нервових зривів під час під-готовки до тестування.
Саме тому допомога вчителям повинна охоплювати профілактики стресу, навчання ефективній взаємодії з учнями на уроці, налаштування на позитивні установки учнів щодо складання ЗНО, а також уміння донести до учнів розуміння того, що ЗНО — це певний етап досягнення мети.
Консультаційна робота з педагогами передбачає надання допомоги в розв’язанні конкретних проблем на уроці щодо особливостей навчальної діяльності учнів.

🔎 Про це читайте в новій статті за покликанням: http://www.osvitaua.com/2021/03/95929/

🔎 Більше цікавих статей, практичних вправ шукайте в книжці “ЗНО та ДПА: Як допомогти дитині впоратися зі стресом (рекомендації, тести, тренінги)”: https://cutt.ly/Gx7PXd3

Серія “Психолог – Батькам”

Цікаві напрацювання творчої групи практичних психологів ЗЗСО міста від видавництва”Шкільний світ”. Співавтором даних видань є психолог ліцею № 3 Ліщинська Ірина. Дані посібники стануть в пригоді батькам в різних ситуаціях шкільного життя та в сім’ї.”

02 Квітня, 2021

Методична проблема школи

Активізація і розвиток творчої професійної діяльності педагогів, підвищення фахової компетентності і персонального іміджу кожного у навчанні і вихованні дітей в умовах багатонаціональної школи

Емблема

Девіз

«Ти можеш!» - повинен нагадувати вчитель учневі.
«Він може!» - повинен нагадувати колектив.
«Я можу!» - повинен повірити в себе учень.

В. Шаталов

Контакти

вул. ІВАНА-ФРАНКА, 14
м. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
if.school.3@gmail.com ( 0342 ) 75-05-58

Хто Online

Зареєстрованих користувачів немає...
top