Захід на тему ”Про відновне правосуддя. Права та обов’язки неповнолітніх”

У ліцеї №3 для здобувачів освіти 9-х класів відбувся захід на тему ”Про відновне правосуддя. Права та обов’язки неповнолітніх” з представниками Регіонального центру з надання безоплатної вторинної допомоги (Аннюк М., Ковальчук В.), з начальником відділу Служби у справах дітей ОДА (Євчук М.) та представником ювенальної превенції Івано-Франківського районного управління ГУНП в області капітаном поліції (Предчук Р.) спільно з вчителями та соціальним педагогом ліцею.

Метою даного заходу було сприяти підвищенню інтересу учнів до правознавства, формуванню в них правосвідомості та популяризувати основні документи із прав дитини.
06 Жовтня, 2021