Заходи присвячені  протидії торгівлі людьми

У ліцеї №3 були проведені заходи присвячені  протидії торгівлі людьми –  явище, котрого не повинно бути  в сучасному світі та в Україні зокрема.

Із здобувачами освіти ліцею була проведена інтерактивна гра “Ліза та її друзі подорожують світом” спільно з соціальним педагогом Павлик Т.М., практичним психологом Ліщинською І.А., студентами Прикарпатського університету імені В.Стефаника Мельник О.М., Мостовою А.А.. Під час гри підлітки  активно відповідали на поставлені питання, проводити дискусії щодо змодельованої ситуації та даної тематики і виявили високий рівень обізнаності як поводити себе під час подорожі за кордоном. А ще спробували дзвонити на Національну гарячу лінію з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів (в рамках виконання практичного завдання).

Також соціальний педагог Павлик Т.М. провела для дітей 6-х та 7-х класів інформативну бесіди, у котрих розповіла про те, що слід розуміти під торгівлею людьми та які її види бувають.
Десятки тисяч людей в Україні та мільйони у світі щороку стають жертвами поневолення, трудовго рабства, сексуального насилля та використання – саме про це розповідала Тетяна Михайлівна та про це йшлося у відеоролику, котрий вмикали учням.

Педагог-організатор Кочержук П.В. в кінці підсумував та додав, що вкрай необачно вважати, що таке нещастя стосується тільки дорослих, адже кримінальна індустрія показує великий попит на неповнолітніх дівчаток та хлопчиків.
Наголосити на цьому та згадати про елементарні засоби особистої безпеки дітям і було головною метою виховного заходу.
24 Жовтня, 2020