Зернятко доброти, що перейде й віки!

Кожна людина на цей світ з’явилася неспроста, у кожного з нас своє покликання. Проте, у нас є один спільний обов’язок на всіх – робити цей світ прекрасним! Ми не замислюємося, що, навіть просто посміхаючись, ми заряджаємо позитивними емоціями один одного, і жити стає ще яскравіше, а будні вже не такі сірі. І як тільки ти розумієш, що кожен із нас особливий, на твоєму життєвому шляху зустрічаються люди, котрі покликані робити цей світ добрішим.

Саме з такими людьми нещодавно випала честь познайомитися мені, як ведучому телепроекту «Подружки». Василь Вишиванюк, Анатолій Лютюк, Ірина Рабарська – цій трійці вдалося неможливе. Вони знайшли спосіб передати зернятка доброти маленьких українців на весь світ та зберегти їх для майбутніх поколінь. Звичайно, все на світі швидкоплинне, але та добра справа, що ними започаткована, буде з кожним роком тільки набувати ваги.

Перебуваючи на неформальній зустрічі «кава без краваток» з Міністром Закордонних Справ України Павлом Клімкіним, що проходила у м. Івано-Франківську, мені вдалося дізнатися з «перших уст» про ексклюзивний проект – «Книга Добра». Це збірка історій українців, з різних куточків нашої держави, про добро в різних його проявах. Ця книга унікальна  як за своїм виконанням, так і за наповненням, що вже побачила світ та була презентована в м.Києві у Мистецькому Арсеналі  9 грудня за присутності Президента України Петра Порошенка.

Все навкруги завмирає, тільки чутно, як б’ється твоє серце, коли гортаєш сторінки «Книги Добра». Вони ж, як живі, заставляють тебе переживати з автором кожну історію. Звичайно, важко усвідомлювати, що у наші двері постукала війна, але саме про неї пишуть маленькі акули пера. Та одна сторіночка книги закарбувалася мені в пам’яті назавжди, не зумів я її перегорнути, кожне слово ніби наповнювало мене теплом. Слова дорогої для мене людини, яка щоденно трудиться для інших, – «Світ врятує не краса! Світ врятує доброта!». Оксана Кваснишин – ось автор історії, що стала для мене символом добра!  Майстер своєї справи, журналіст за покликанням та просто людина, яка підтримувала нас, своїх маленьких журналістів, у всьому, вчила бути впевненими у собі та наполегливо працювати для досягнення результатів. Тільки тепер я розумію, що те зернятко доброти, яке їй вдалося передати нам на заняттях, є найважливішим, це те, що треба берегти у своєму серці завжди.

Напевно, символічним є те, що презентація цієї книги відбулася напередодні свята, яке шанують в Україні вже тисячу років, а малюки просто обожнюють – Дня Святого Миколая. Я вірю, що Святий Миколай, який роздавав всім подарунки тільки за добро та з вірою в добро, тримав під своєю опікою цей проект, а «Книга Добра» – це нам з вами великий подарунок добра, який зможуть побачити та відчути в далекому майбутньому наступні покоління українців. Я впевнений, що саме з такими почуттями  300 000 українців, зокрема, і учні моєї рідної загальноосвітньої школи № 3, писали та малювали свої історії про добро у їхньому житті. Коли перечитуєш їх, то розумієш, який цей світ прекрасний. Ти в ньому не один, тебе оточують стільки добрих людей. І нехай весь світ дізнається, що ми, українці, –  сильна, духовна та найдобріша нація. Саме слова авторів цього ексклюзивного видання є послами доброї волі у світі, тим зернятком добра, що проросте у серці кожного, хто доторкнеться хоча б до однієї сторінки «Книги Добра».

Щасливий, що мав можливість стати маленькою частинкою великої історії «Книги Добра». Давайте разом робити цей світ добрішим, адже Рай на землі існує. Він там, де твориться добро. Тож посміхайтеся частіше, і жити на землі буде добріше!

Учень 8-В класу

                                               Івано-Франківської загальноосвітньої

                                               школи І-ІІІ ступенів №3

                                               Ростислав Ворох

19 Грудня, 2017

Методична проблема школи

Активізація і розвиток творчої професійної діяльності педагогів, підвищення фахової компетентності і персонального іміджу кожного у навчанні і вихованні дітей в умовах багатонаціональної школи

Емблема

Девіз

«Ти можеш!» - повинен нагадувати вчитель учневі.
«Він може!» - повинен нагадувати колектив.
«Я можу!» - повинен повірити в себе учень.

В. Шаталов

Контакти

вул. ІВАНА-ФРАНКА, 14
м. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
if.school.3@gmail.com ( 0342 ) 75-05-58

Хто Online

Зареєстрованих користувачів немає...
top