Відпочинок у Болгарії

Нарешті наступило літо, на яке з нетерпінням чекали і діти, і дорослі. Треба оздоровитись і відпочити після важкого навчального року! Але відомо, що немає кращого способу підняти імунітет, настрій дитині і собі як поїхати з нею на море.

Цього літа учні нашої школи разом з вчителькою Єрмоленко С. Ю. провели свій відпочинок з користю для здоров’я та інтелекту у у сонячній Болгарії. Відпочивали у міжнародному дитячо-юнацькому центрі “Олімпія Суперснаб” в м. Балчик. У веселій компанії та у дружній атмосфері провели 11 чудових днів. Кожного ранку робили зарядку на березі моря, дихаючи свіжим повітрям, загаряли і купались у морі, а вечорами – брали участь в інтелектуальних конкурсах, спортивних змаганнях і танцювали на дискотеці. Відпочиваючи в “Олімпії Суперснабі” діти отримали повноцінний відпочинок, нові знайомства з дітьми інших країн і багато позитивних емоцій.

Переглянути усі фото

20 Липня, 2016

Методична проблема школи

Активізація і розвиток творчої професійної діяльності педагогів, підвищення фахової компетентності і персонального іміджу кожного у навчанні і вихованні дітей в умовах багатонаціональної школи

Емблема

Девіз

«Ти можеш!» - повинен нагадувати вчитель учневі.
«Він може!» - повинен нагадувати колектив.
«Я можу!» - повинен повірити в себе учень.

В. Шаталов

Контакти

вул. ІВАНА-ФРАНКА, 14
м. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
if.school.3@gmail.com ( 0342 ) 75-05-58

Хто Online

Зареєстрованих користувачів немає...
top