Група вчителів англійської мови у складі Сергієнко Т. А., Тунтули Н. М. та Остафійчук Л. І. беруть участь у міжнародному проекті “Pixels on tour”. В рамках цього проекту була організована поїздка до м. Гренобль (Франція) де проходив тренінг для вчителів з 5-ти країн. Метою даного проекту є адаптація  дітей-переселенців  до умов проживання і навчання в новому середовищі за допомогою мистецтва, а саме фотографії. Наші вчителі були активними учасниками тренінгу, брали участь у майстер-класах та практичних заняттях, мали змогу спілкуватись зі своїми колегами з інших країн англійською мовою.