До уваги батьків майбутніх першокласників!

01

сер. 2020 завершено

На жаль, у зв’ язку із карантином ми не зможемо провести оголошені раніше двотижневі підготовчі заняття для наших майбутніх учнів, проте обов’ язково будемо повідомляти вас про те, що буде вас цікавити.

Оскільки можливості прийти до школи з дітьми ви не маєте, можемо спілкуватися через електронну пошту if.school.3@gmail.com.

Також можна телефонувати директору:
0505210180 (Долгова Світлана Володимирівна)

Для тих батьків, котрі не встигли вчасно і ще хочуть подати документи дитини для вступу у 1 клас, повідомляємо, що термін подачі заяв ми продовжуємо. Для цього дитині необхідно пройти медкомісію (коли це буде можливо), а для школи підготувати дві довідки: 1- про щеплення, 2- форма 086/1, а також копію свідоцтва про народження дитини і заяву (зразок заяви) від батьків.

Станом на сьогоднішній день класи сформовані, і наказ по школі (тепер – ліцей) про попереднє зарахування до 1-го класу буде висвітлений на нашому сайті 30 квітня 2020 року. Зарахування попереднє, оскільки остаточно дитина вважатиметься зарахованою до ліцею при наявності всіх документів.
Бланк заяви від батьків ми розмістимо на сайті школи. Також у травні ми висвітлимо на сайті підказку-перелік найнеобхіднішого, що вам треба буде придбати для свого першокласника.

Бажаємо вам всім бути здоровими, а підготуватися до 1 вересня ще є час.

Адміністрація ліцею №3

17 Квітня, 2020