До уваги учнів та батьків ліцею №3

тра. 2020 завершено

У зв’язку із ситуацією, що склалася в усьому світі, вважаємо за необхідне звернутися до вас із наступними повідомленнями:

1. На жаль, цього навчального року з учнями 1-11-х класів ми у школі на уроках вже не зустрінемось.
    Протягом березня-травня 2020 року і учні, і вчителі (разом, звичайно, з батьками ) працюємо дистанційно. Це означає, що оцінки за 2 семестр та річні будуть виставлятися з урахуванням навчальних досягнень 1 семестру та тих балів, які учні отримують під час дистанційного навчання. Отже, ті наші вихованці, хто бажає підвищити оцінку за 2 семестр, ( а, значить, і річну), повинні не витрачати час, що залишився до кінця навчального року, і дуже плідно попрацювати. Всі ваші роботи, надіслані (у будь який спосіб) вчителям, оцінюються, будуть виставлені до класного журналу, і саме таким чином ви отримаєте оцінки за 2 семестр та річні з усіх предметів. Тому активніше спілкуйтеся із вчителями-предметниками та своїми класними керівниками та надсилайте виконані завдання. На кінець травня 2020 року класні керівники оформлять ваші табелі та надішлють їх вам у зручний спосіб. Всі теми, які ви з якихось причин не засвоїте під час дистанційного навчання, будуть повторюватися з вересня наступного навчального року.
  2. Як ви вже знаєте, ДПА для учнів 4-х та 9-х класів скасована.
  3. Випускникам 9-х класів, котрі мають намір поступати в інші навчальні заклади, необхідно заздалегідь (до кінця травня) повідомити про це класних керівників, оскільки всі випускники 9-х класів отримають у червні 2020 року тільки копію документа про освіту(теж дистанційно). А тим, хто бажає продовжити навчання у 10 класі ліцею №3, необхідно буде до 15 червня написати заяву ( бланк заяви ми надішлемо пізніше) та вислати її на електронну скриньку школи if.school.3@gmail.com
  4. Сподіваємося, що наша країна і ми з вами переможемо коронавірус, і випускники 11-х класів зможуть успішно здати ЗНО та вчасно отримати документи про освіту . Проте , сьогодні ми не можемо говорити про конкретні строки, але оцінки за 2 семестр та річні 11-класники отримають так само, як і всі учні.
  5. I, як ви вже зрозуміли, цьогоріч, на жаль, не буде ніяких урочистостей: свята останнього дзвоника, вручення документів про освіту, випускного.

Сподіваємось, що ви всі будете здорові, а питання і проблеми, які виникатимуть, ми будемо вирішувати разом. Бережіть себе.

Адміністрація ліцею №3

17 Квітня, 2020