Методичний марафон-2015

лис. 2015 завершено

З 23.11 в школі стартує 3-х тижневий педагогічний марафон. Марафон проводитиметься відповідно до встановленого графіку. Запрошуємо викладачів та бажаючих відвідати запропоновані заходи. Цікаві тренінги, дискусії, роботи в групах, педагогічні інновації та дух дружнього педагогічного колективу чекають на Вас.

Список запланованих заходів:

Тиждень: 1

Дата Тема заходу Підготували
23.11 Відкриття марафону. Засідання педагогічного імідж-клубу “Твори, видумуй, пробуй Сергієнко Т.А., Марусик Л.Я., Михайленко И.В.
24.11  Уроки для постійного розвитку суспільства з використанням новітніх технологій Дубей Г.Й., Бучинська Н.Я.
25.11  Майстер-клас: «Використання методики образного мислення – ейдейтики» Павленко О. М.
26.11  Осінній бал Черниш О. В.
26.11  Тренінг для молодих учителів “Я крокую до майстерності Паньків Н.І., Фуштей Л.І.
27.11  Літературний вечір “Так ніхто не кохав Михайленко І.В., Сергієнко Т.А., Марусик Л.Я., Сайко С.В.
 27.11 Освітня майстерня “ЦОР (цифровий освітній ресурс) чи комунікація” Ліщинська І. А, Сем’янчук В. І.
 30.11  “Алло! Ми шукаємо таланти!” Дубей Г.Й., Бучинська Н.Я.
 01.12 Майстер-клас “Camtasia Studio (створення мультипроектів) Черниш О. В.

Тиждень: 2

Дата Тема заходу Підготували
30.11  “Алло! Ми шукаємо таланти!” Дубей Г.Й., Бучинська Н.Я.
01.12 Майстер-клас “Camtasia Studio (створення мультипроектів) Черниш О. В.
02.12  Майстер-клас: «Використання комп’ютерних програм та міжпредметних зв’язків при підготовці до уроків в середній школі» Паньків Н.І., Хребтовська І. М.
03.12  Відкритий урок інформатики в 6-ому класі: “Масштаб, знаходження відстані на карті” Бащак Т. В
04.12 Відкритий урок хімії в 9-ому класі: Урок-дослід з елементами ділової гри “Швидкість хімічної реакції”” Галюк Н. Я.

Тиждень: 3

Дата Тема заходу Підготували
07.12  Методичні дрібниці молодим. Роздуми на тему: “Сучасний урок. Який він”. “Уроки перших уроків” Нечипоренко К. А., Василишин Т. В., Галущак Ю. В., Скрипник В. В.
08.12 Засідання творчої групи. Конкурс на краще портфоліо учителя. Пахалєва О. М.
09.12  Відкритий урок англійської мови в 6-ому класі Остафійчук Л. І.
09.12  Майстер-клас: “Технологія 6-ти шляп Сергієнко Т. А.
09.12 Практичне заняття “Робота з презентаціями в техніці “Prezi” “. Хребтовська І. М.
10.12 Круглий стіл “Учитель – звучить гордо! Павленко О. М., проблемна група
11.12 Підведення підсумків марафону. “Творча співпраця вчителів як результат якісної освіти Нечипоренко К. А.
16 Листопада, 2015