День Незалежності Польщі

Листопад – це місяць, коли святкуємо День Незалежності Польщі. З цієї нагоди у понеділок 11 листопада об 11:00 год в ЗШ №3 відбувся урочистий концерт під назвою «Потяг до свободи».

Урочистість розпочалась полонезом у виконанні молодих вчителів, що стало цікавою несподіванкою для всіх.

У концерті взяли участь учні IV,V, VI, VII, IX та X класів, які згадали про 123 роки неволі польського народу і його прагнення до незалежності. Школярі за підтримки учителів підготували урочистий і зворушливий виступ у формі мандрівки у минуле. Важливу роль відіграла декорація, яка допомогла глядачам уявно подорожувати потягом минулим. Протягом урочистості можна було почути чудові музичні твори, вірші на патріотичну тематику та насолодитися танцювальними номерами.

На закінчення свята усі учні, вчителі та батьки спільно виконали гімн Польщі. Так розпочався тиждень польської культури у нашій школі.

Свято підготувала вчитель польської мови та літератури Юлія Носенко. Допомагала – вчитель польської та української мови, голова методичного об’єднання вчителів польської мови Ольга Крисовата.

20 Листопада, 2019