День Незалежності Польщі

      Листопад – це місяць, коли святкуємо День Незалежності Польщі. З цієї нагоди у понеділок 11 листопада об 11:00 год в ЗШ №3 відбувся урочистий концерт під назвою «Потяг до свободи».

      Урочистість розпочалась полонезом у виконанні молодих вчителів, що стало цікавою несподіванкою для всіх.

      У концерті взяли участь учні IV,V, VI, VII, IX та X класів, які згадали про 123 роки неволі польського народу і його прагнення до незалежності. Школярі за підтримки учителів підготували урочистий і зворушливий виступ у формі мандрівки у минуле. Важливу роль відіграла декорація, яка допомогла глядачам уявно подорожувати потягом минулим. Протягом урочистості можна було почути чудові музичні твори, вірші на патріотичну тематику та насолодитися танцювальними номерами.

     На закінчення свята усі учні, вчителі та батьки спільно виконали гімн Польщі. Так розпочався тиждень польської культури у нашій школі.

     Свято підготувала вчитель польської мови та літератури Юлія Носенко. Допомагала – вчитель польської та української мови, голова методичного об’єднання вчителів польської мови Ольга Крисовата.

20 Листопада, 2019

Методична проблема школи

Активізація і розвиток творчої професійної діяльності педагогів, підвищення фахової компетентності і персонального іміджу кожного у навчанні і вихованні дітей в умовах багатонаціональної школи

Емблема

Девіз

«Ти можеш!» - повинен нагадувати вчитель учневі.
«Він може!» - повинен нагадувати колектив.
«Я можу!» - повинен повірити в себе учень.

В. Шаталов

Контакти

вул. ІВАНА-ФРАНКА, 14
м. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
if.school.3@gmail.com ( 0342 ) 75-05-58

Хто Online

Зареєстрованих користувачів немає...
top