Конкурс “Природа в кольорах”

Минулого навчального року учениці 2 класу нашої школи взяли участь у VII Міжнародному художньому конкурсі “Природа в кольорах” – В СОБАЧОМУ СВІТІ. Учениці працювали під наглядом вчительки Малгожати Гули, котра направлена на роботу у школу від ORPEG (осередок розвитку польської освіти за кордоном).

У конкурсі брали участь 1423 роботи з усього світу. Жюрі, головою котрого був художник-різьбяр – оцінило роботи за віковими категоріями та з поділами на техніки виконання.

В категорії малювання (живопис) ІІ місце зайняла Анастасія Кірбаба, відзнаки отримали: Юлія Клід та Дарія Двилюк – учениці школи, підопічні п. Малгожати Гули. Урочисте оголошення результатів та вручення нагород відбулося 26 травня в ботанічному саду Ягеллонського університету у Кракові.

Бажаємо пані Малгожаті і її підопічним чергових перемог, успіхів і нетрадиційних ідей на художнє вираження навколишнього світу.

Рената Клечанська

06 Листопада, 2018

Методична проблема школи

Активізація і розвиток творчої професійної діяльності педагогів, підвищення фахової компетентності і персонального іміджу кожного у навчанні і вихованні дітей в умовах багатонаціональної школи

Емблема

Девіз

«Ти можеш!» - повинен нагадувати вчитель учневі.
«Він може!» - повинен нагадувати колектив.
«Я можу!» - повинен повірити в себе учень.

В. Шаталов

Контакти

вул. ІВАНА-ФРАНКА, 14
м. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
if.school.3@gmail.com ( 0342 ) 75-05-58

Хто Online

Зареєстрованих користувачів немає...
top