Креси-2018

17 листопада 2018 р. у Львові в актовій залі Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу відбувся XXVII Міжнародний конкурс декламаторів імені Адама Міцкевича «Креси – 2018». Цього року на конкурс приїхали 73 учасника. Нашу школу і місто представляли четверо учениць: Аніта Чіркова, Ірма Трач, Юлія Смірнова та Христина Конвалюк. Делегацію супроводжувала вчитель польської мови та літератури Крисовата Ольга Зіновіївна.

Учасники конкурсу мали можливість не тільки позмагатися у техніці декламування поезій польською мовою, а й  попрактикуватися в акторській  майстерності. Журі конкурсу підкреслило високий рівень підготовки конкурсантів та уміння втілюватись в образ. Родзинкою заходу був виступ консула Мар ҆ яна Орліковського, котрий грав на гітарі та заохочував молодь до спільного виконання пісень польською мовою.

Вітаємо Аніту Чіркову ( 5-В кл.) із здобуттям ІІІ місця у І віковій категорії (діти до 12 років) та Христину Конвалюк (11-В кл.) з відзнакою у ІІІ віковій категорії (молодь від 16 років)!

Дирекція школи висловлює щиру подяку Конвалюку Василю Михайловичу, батькові Христини Конвалюк, за транспортне забезпечення учасників конкурсу.

19 Листопада, 2018

Методична проблема школи

Активізація і розвиток творчої професійної діяльності педагогів, підвищення фахової компетентності і персонального іміджу кожного у навчанні і вихованні дітей в умовах багатонаціональної школи

Емблема

Девіз

«Ти можеш!» - повинен нагадувати вчитель учневі.
«Він може!» - повинен нагадувати колектив.
«Я можу!» - повинен повірити в себе учень.

В. Шаталов

Контакти

вул. ІВАНА-ФРАНКА, 14
м. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
if.school.3@gmail.com ( 0342 ) 75-05-58

Хто Online

Зареєстрованих користувачів немає...
top