Креси 2019

16 листопада 2019 року у місті Львові в приміщенні Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу відбувся Всеукраїнський етап ХХVIII міжнародного конкурсу декламації польської поезії ім. Адама Міцкевича “Креси 2019”. Команда Івано-Франківської ЗШ №3 вирушила на конкурс у складі чотирьох учнів, вчителя, та батьків, що їх супроводжували. Цьогоріч в конкурсі у Львові взяло участь 68 учнів з різних куточків України. У категорії наймолодші – вік до 7 років включно – нашу школу представляла Софія Сокирка, у категорії діти у віці 8-12 років – Аніта Чіркова, у категорії молодь від 13 до 15 – Ростислав Ворох, і категорію молодь від 16 і дорослі представила Каміла Зейналова.
Варто відзначити організацію заходу, яка була на найвищому рівні. Членами журі були представники з Білого Стоку (Польща) та Львова. Учасникам були вручені нагороди та дипломи. Декламувати вірші розпочали наймолодші. Всі затамували подих, оскільки для них це було справжнє випробування. Велика актова зала і один на один з публікою читці у категорії до 7 років включно. Емоції переповнювали зал, адже в цій категорії дехто з учасників вперше виходив на сцену перед такою кількістю глядачів. Наша Софія Сокирка здобула ІІ місце у цій категорії.

У категорії від 8 до 12 років першою вийшла на сцену Аніта Чіркова, яка виступила так, що не залишила іншим учасниками жодного шансу. Всі були у захваті, і в результаті вона здобула І місце у цій категорії, яка, варто відзначити, була найчисленнішою (28 учасників). Аніта заслужено здобула нагороду, адже вже кілька років поспіль брала участь у “Кресах” і щороку вдосконалювалася як у доборі репертуару, так і в інтерпретації текстів.

У двох наступних категоріях наші учасники зіткнулися з надзвичайно потужною конкуренцією, однак достойно захистили честь нашої школи. У категорії молодь від 13 до 15 та у категорії молодь від 16 і дорослі відзнаки здобули Ростислав Ворох і Каміла Зейналова. Вразити суворе журі було надзвичайно складно, але учасники Івано-Франківської ЗШ №3 нікого не залишили байдужими. Так, кожен з нашої команди повернувся з нагородами. Вітаємо наших переможців та бажаємо їм і надалі творчих злетів!

19 Листопада, 2019

Методична проблема школи

Активізація і розвиток творчої професійної діяльності педагогів, підвищення фахової компетентності і персонального іміджу кожного у навчанні і вихованні дітей в умовах багатонаціональної школи

Емблема

Девіз

«Ти можеш!» - повинен нагадувати вчитель учневі.
«Він може!» - повинен нагадувати колектив.
«Я можу!» - повинен повірити в себе учень.

В. Шаталов

Контакти

вул. ІВАНА-ФРАНКА, 14
м. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
if.school.3@gmail.com ( 0342 ) 75-05-58

Хто Online

Зареєстрованих користувачів немає...
top