Наукова конференція у Києві

27 квітня 2017 року Міжнародна школа «Золоче» організувала та успішно провела І Міжнародну науково-практичну Конференцію «Білінгвальна модель освіти як приклад інноваційного підходу до формування ключових компетентностей учня у новій українській школі».
Конференція відбулася за підтримки Міністерства Освіти та науки України, Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, відділу освіти Бориспільської районної адміністрації,
Національної Академії Педагогічних наук України, Університету менеджменту освіти, навчально-наукового інституту менеджменту та психології, Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, та за участю українських та міжнародних доповідачів, слухачами були представники освітніх закладів з різноманітних куточків України.
Нашу школу представляли п. Рената Кленчанська та п. Малгожата Гула. На даній конференції пані Рената була спікером, котра приготувала і провела презентацію українською мовою на тему «Інноваційні методи і технологія ІКТ у навчанні польської мови як іноземної в початковій школі»
Конференція була поділена на дві частини: теоретично-наукову та практичну. Практичний модуль проходив Міжнародній школі «Золоче». Під час лекцій було використано новітню комп’ютерну техніку, інтерактивні завдання та мультимедійні демонстрації.

ГАЛЕРЕЯ
31 Травня, 2017

Методична проблема школи

Активізація і розвиток творчої професійної діяльності педагогів, підвищення фахової компетентності і персонального іміджу кожного у навчанні і вихованні дітей в умовах багатонаціональної школи

Емблема

Девіз

«Ти можеш!» - повинен нагадувати вчитель учневі.
«Він може!» - повинен нагадувати колектив.
«Я можу!» - повинен повірити в себе учень.

В. Шаталов

Контакти

вул. ІВАНА-ФРАНКА, 14
м. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
if.school.3@gmail.com ( 0342 ) 75-05-58

Хто Online

Зареєстрованих користувачів немає...
top