Зустріч з поетами

У рамках польсько-українського літературного фестивалю «XXVI Міжнародна Галицька Літературна Осінь», який покликаний об’єднати творчий потенціал України і Республіки Польща в творенні спільного майбутнього, 28 вересня 2016 року до ЗШ №3 завітали гості: польський поет, прозаїк, журналіст Ян Дидусяк та поет, голова Львівської обласної спілки письменників Ігор Гургула.
Поети читали свої вірші, розповідали про своє життя, що викликало в учнів багато запитань та незабутніх вражень. Особливо зацікавили дітей розповіді Яна Дидусяка, котрий уже понад 30 років проживає в Сіднеї, Австралія. Після зустрічі учні отримали в подарунок збірки його поезій з автографом. Ігор Гургула теж потішив учнів своїми поезіями, після творчого завдання нагородив переможців своїми збірками, зокрема три видання передав до бібліотеки школи.

29 Вересня, 2016

Методична проблема школи

Активізація і розвиток творчої професійної діяльності педагогів, підвищення фахової компетентності і персонального іміджу кожного у навчанні і вихованні дітей в умовах багатонаціональної школи

Емблема

Девіз

«Ти можеш!» - повинен нагадувати вчитель учневі.
«Він може!» - повинен нагадувати колектив.
«Я можу!» - повинен повірити в себе учень.

В. Шаталов

Контакти

вул. ІВАНА-ФРАНКА, 14
м. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
if.school.3@gmail.com ( 0342 ) 75-05-58

Хто Online

Зареєстрованих користувачів немає...
top