Дорогі Матусі, зі святом!!!

День Матері – одне з найбільш зворушливих свят року, тому що кожна людина несе в душі образ своєї мами! Материнство – це щастя, велика відповідальність і важка праця.

Всіх жінок з гордим званням “Мама”, а також тих, хто отримає його у майбутньому щиро вітаємо зі святом та бажаємо, щоб Вас любили і цінували Ваші діти – найкращі на світі, добрі, розумні та успішні! Будьте щасливими і здоровими на радість своїм рідним! Бажаємо спокою та вічної любові для материнського серця, відради та гордості для материнської душі! Нехай завжди у Вашому домі буде тепло, затишок, достаток і радість, а на нашій рідній землі – мир і щастя!!!

З повагою та любов’ю Ваш 10-В клас з класним керівником Паньків Н.І.

08 Травня, 2021