Літературне краєзнавство “Співці зачарованих Карпат”

Наш край багатий на видатних людей. Також він багатий і на відомих письменників. Так, до числа письменників нашого краю входять такі визначні постаті як В.Стефаник, М.Підгірянка, А.Чайковський, С.Пушик, серед сучасників С. Процюк, Д. Павличко, Ю.Андрухович, М.Савчук та ін. Сучасній молоді важливо знати та пам’ятати ці імена, адже роль письменника у суспільстві надзвичайно важлива. Письменник – це очі, думки та совість суспільства.
Здобувачі освіти 6-Б та 11-В класів (вчитель Менів А.В.) взяли активну участь у конкурсі «Літературне краєзнавство “Співці зачарованих Карпат» та підготували власні поезії, оповідання та есе про рідний край. Також створили презентації про життя і творчість письменників, котрі родом з Прикарпаття.

Роботи учнів:

Курилів Максим 11-В