Місячник шкільних бібліотек

Стартував Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек «Краєзнавство в шкільній бібліотеці : нові традиції та цінності».
5 жовтня здобувачи освіти 5 – Б класу відправились на машині часу в
історичну подорож «Відкрий для себе рідне місто». Вчитель історії Ткачук Романна Ярославівна ознайомила дітей із старовинними вуличками міста, які зберігають у собі сотні чужих таємниць та неймовірних подій :
площею Шептицького – Бастіоном – Ратушею – палацом Потоцьких – Філармонією – сквером А.Міцкевича. Діти відкрили для себе нові сторінки історії рідного міста.

« Що ви знаєте про наш край?». Ось скільки здобувачів освіти 2 – А класу хотіли відповісти на це питання під час краєзнавчої бесіди, яку провели бібліотекарі ліцею в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек з краєзнавства. Учні дізналися , що таке краєзнавство. Ознайомились з історією назви нашого міста. Також розповіли про свої подорожі по перлині Прикарпаття , про те, що їм запам’яталось.

07 Жовтня, 2021