Подяки батьків

«Дякуємо за Вашу турботу. Жодній дитині з Марківки, які звернулися до Івано-Франківського ліцею не було відмовлено у навчанні. Це величезна, клопітка праця, величезне навантаження на вчителів, це витрачений власний час. Дякуємо Вам за людяність, розуміння та допомогу. В мене є дві мрії. Перша – ПЕРЕМОГА, а друга – після Перемоги, зібрати всіх дітей з Марківки, які навчались у вашому ліцеї і поїхати з ними у Франківськ, щоб особисто познайомитись з вчителями, дітками зі своїх класів та подякувати за допомогу. Я горжусь, що 80 днів окупації над нашим Марківським ліцеєм «КРОК» не було ворожого прапору. Не було, бо понад 300 учнів з 540 забрали документи, щоб дистанційно навчатися на Україні. Тому окупанти не змогли запустити освітній процес. Це, нехай і маленька, але Перемога. І до цієї Перемоги доклали зусиль і ми, вчителі Марківщини, які не пішли на співпрацю та допомагали батькам переводити дітей в інші навчальні заклади і ви, вчителі Франківщини, які безвідмовно прийняли наших учнів у свій ліцей. Бажаю Вам міцного здоров’я, натхнення та мирного неба. До зустрічі!»

мама учениці 7-Д Данильченко Владислави, вчителька з Марківки.

Від щирого серця я хочу сказати Вам велике спасибі за Вашу працю, за Ваше терпіння, за Ваше вміння знаходити в кожній дитині талант, за Ваші старання, за Вашу підтримку. Я щиро бажаю Вам здоров’я, благополуччя, міцних сил і чудового настрою. Нехай кожен день відкриває щось нове і добре не тільки для учнів, але і для Вас, нехай і влітку, і взимку, і навесні, і восени Ваше життя буде яскравим, веселим та цікавим. В цей непростий час хочу побажати здоров’я Вам та Вашим дітям та мирного неба над головою! Велике Вам спасибі за навчання мого сина

мама Якимчука Богдана 8-Б клас з Марківки, дякує усім учителям нашого ліцею.

Хочу виразити величезну подяку Вашому ліцею та вчителям оремо!!! Щиро вдячні за турботу та піклування до дітей в цей важкий час, за цікаві уроки та Вашу нелегку працю! Мирного неба нам усім!

мама учня 1-А класу Косара Артема м. Харків

Від щирого серця ми Вам дякуємо за приділений час нашим дітям, за терпіння та порозуміння в такий нелегкий для нас усіх час! Нехай цей Останній дзвоник буде самою сумною подією в житті наших дітей! Ніколи не забудемо і не пробачимо тих нелюдів, що забрали весну, щастя, радість та щасливі моменти нашого життя! Бережіть себе, своїх рідних та близьких, нехай Ангел охоронець завжди буде поруч! Все буде Україна!

мама учня 7-А класу Лобура Сергія (Луганська область)

Від усієї нашої родини хочемо висловити Вам велику подяку за Вашу працю, турботу, терпіння та розуміння кожної дитини. Дякуємо, що зрозуміли, підтримали та допомогли нам. Денис з задоволенням слухав усі Ваші уроки. Будемо сумувати, сподіваємось, що колись зустрінемося! Хай Господь Бог оберігає усю Вашу родину! Здоров’я Вам та Божої ласки! Передайте, будь ласка, слова подяки директору ліцею!

мама учня 3-В класу

05 Червня, 2022