(Оновлено) Прес-реліз проєкту «Сучасні вікна-тепла школа-здорові діти»

Приємно повідомити, що 20 травня 2020 року почалося практичне втілення проєкту, ініційованого Піклувальною радою Ліцею.
Фірма – підрядник протягом 20-22 травня проводить роботи по заміні вікон на сходових клітках 1-2-3-го поверхів та ще 4-х вікон у різних приміщеннях школи.
З 25 травня вже маємо домовленість з працівниками, котрі будуть робити відкоси на нових вікнах. Сподіваємося, що до кінця травня 2020 року наш проєкт буде повністю реалізований. Анонсовані в програмі кошти повністю переведені Піклувальною радою на рахунок підрядника. Акт виконаних робіт буде переданий в Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради протягом 25-26 травня 2020 року.

Оновлення:

02.06.2020 року представник Управління капітального будівництва Івано-Франківської міської ради, представник фірми-підрядника та представники нашого Ліцею проінспектували якість виконаних робіт по встановленню металопластикових вікон, що було заплановано згідно участі у міському конкурсі проєктів. Комісія дійшла висновку, що акт виконаних робіт може бути підписаний.

Якість робіт схвалена та прийнята. Отже, підрядник передає документи в Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради і може отримати анонсовані міською радою кошти.

Дякуємо всім батькам Ліцею та міській раді за надану можливість та перемогу у конкурсі проєктів, оскільки «Сучасні вікна – тепла школа – здорові діти».

Робоча група проєкту

Прес-реліз: від 21.05, від 03.06

ГАЛЕРЕЯ
21 Травня, 2020

Методична проблема школи

Активізація і розвиток творчої професійної діяльності педагогів, підвищення фахової компетентності і персонального іміджу кожного у навчанні і вихованні дітей в умовах багатонаціональної школи

Емблема

Девіз

«Ти можеш!» - повинен нагадувати вчитель учневі.
«Він може!» - повинен нагадувати колектив.
«Я можу!» - повинен повірити в себе учень.

В. Шаталов

Контакти

вул. ІВАНА-ФРАНКА, 14
м. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
if.school.3@gmail.com ( 0342 ) 75-05-58

Хто Online

Зареєстрованих користувачів немає...
top