Тренінг “Профілактика емоційного вигорання”

Професія педагога – одна із тих, у якій емоційне вигорання та “синдром професійного вигорання ” є найбільш поширеними. Дуже важливим є питання вивчення особливостей виникнення, розвитку, перебігу, а головне – запобігання виникнення “синдрому професійного вигорання”. Тому в Ліцеї 3 Радою молодих вчителів було проведено тренінг “Профілактика емоційного вигорання”.
Під час тренінгу педагоги ознайомилися з поняттям «емоційне вигорання» та його характеристиками, була проведена експрес-самодіагностика “професійного вигорання”, виконувалися практичні завдання і вправи.
Дякуємо всім учасникам за ваші добрі слова, надихаючу відвертість у спілкуванні, щирі емоції, силу духу, активну співпрацю та спільні кроки на шляху особистісного розвитку!

12 Червня, 2021