Вчитися легко, коли вчитися цікаво

Як спонукати старшокласників до навчання? Запропонувати  цікаві проєкти, в яких учні зможуть застосувати теоретичні знання, проявити творче мислення і попрацювати в команді. Адже творчі завдання — один з найкращих способів надихнути здобувачів освіти до читання творів української літератури.

Учні 10-В класу (вчитель Менів А.В.) на уроках української літератури відчули себе справжніми режисерами, декораторами та художниками і  створили буктрейлери та лепбуки  за мотивами драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня».

А в рубриці «Улюблений письменник» учениця цього ж класу Кіс Юлія створила захоплююче відео «Стосується кожного» (за мотивом популярної телепередачі) про життя і творчість І. Я. Франка.

13 Квітня, 2021