Виховний захід на тему ”Булінг. Жорстокість у дітей”

14.05.2021 р.в ліцеї 3 Івано-Франківської міської ради для здобувачів освіти 6, 8 класів, психологічною службою та представником ювенальної превенції було проведено лекцію-бесіду на тему ”Булінг. Жорстокість у дітей”.

Ще раз обговорили те, які види цькування трапляються серед дітей та яку адміністративну відповідальність передбачено за його вчинення та наголосила, що відповідальність за дії дитини, до досягнення нею 18 років, несуть батьки. Якщо дитина вчиняє насильство над іншими, батьків може бути притягнено до адміністративної, кримінальної або цивільної відповідальності. Хоча за нанесення тілесних ушкоджень, побої, крадіжки та грабіж відповідати доведеться кривднику, навіть якщо він не досяг вісімнадцятиріччя.

Наприкінці зустрічі інспектор ювенальної превенції дала змістовні відповіді на ряд запитань, які виникли під час бесіди та нагадала підліткам про основні правила безпечної поведінки.

ГАЛЕРЕЯ
14 Травня, 2021

Методична проблема школи

Активізація і розвиток творчої професійної діяльності педагогів, підвищення фахової компетентності і персонального іміджу кожного у навчанні і вихованні дітей в умовах багатонаціональної школи

Емблема

Девіз

«Ти можеш!» - повинен нагадувати вчитель учневі.
«Він може!» - повинен нагадувати колектив.
«Я можу!» - повинен повірити в себе учень.

В. Шаталов

Контакти

вул. ІВАНА-ФРАНКА, 14
м. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
if.school.3@gmail.com ( 0342 ) 75-05-58

Хто Online

Зареєстрованих користувачів немає...
top