Участь у проекті по облаштуванню кабінету інформатики

Актуальним для закладу на теперішній час є створення сучасного комфортного освітнього простору для комп’ютерного класу, який стане центром продуктивного інформатиці, якісної підготовки до олімпіад, конкурсів і творчої самореалізації дітей. Вчителі-предметники  інших дисциплін зможуть активно впроваджувати інноваційні форми навчання та виховання здобувачів освіти. Саме тому піклувальна рада Ліцею №3 Івано-Франківської міської ради подала заявку на участь у міському конкурсі проєктів і програм розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільстава, успішна участь у якому дасть змогу почати облаштування нового сучасного  кабінету інформатики.

25 Березня, 2021