За сприяння медичних працівників Івано-Франківської обласної клінічної лікарні пана Володимира і пані Вікторії, батьків учня 1В класу Василика Давидика, до нашої школи завітала «Лікарня для ведмежат» Студенти Івано-Франківського національного медичного університету, учасники Європейської медичної студентської асоціації EMSA, влаштовували свято медицини для учнів 1-В класу.
Клас перетворився на справжній медичний заклад. Діти були в захваті познайомитися з професіями хірурга, офтальмолога, оториноларинголога, стоматолога, травматолога, рентгенолога.
У «Лікарні для ведмежат» маленькі лікарі пробували себе у ролі різних медичних спеціалістів.
Учні отримали шквал позитивних і теплих емоцій, корисну інформацію. А головне — набралися сміливості, пройшовши всю «Лікарню для ведмежат». Всі ведмедики успішно вилікувані і вдячні нашим маленьким лікарям.
Після повного медогляду кожен учень отримав сертифікат, який засвідчує, що він успішно полікував ведмежат і більше не боїться лікарів. 
Щира подяка панові Василик Володимиру, пані Мацькович Вікторії, голові EMSA Мартинець Марії, студентам-медикам Трошко Юлії, Брікнер Оксані, Свердл Юлії, Попович Ірині, Гапонюк Ользі, Матвіюк Дарині, Мацюрак Анастасії, Кіселичник Василю-Остапу.
Діти щасливі від зустрічі з добрими лікарями. Їм дуже сподобалась «Лікарня для ведмежат».
ЩИРО ДЯКУЄМО, що робите таку добру справу! Успіхів, наснаги, мудрості і терпіння вам у вашій такій важливій і нелегкій професії!

З повагою класний керівник 1Вкласу Надія Матвіївна  Блискун

ГАЛЕРЕЯ

Методична проблема школи

Активізація і розвиток творчої професійної діяльності педагогів, підвищення фахової компетентності і персонального іміджу кожного у навчанні і вихованні дітей в умовах багатонаціональної школи

Емблема

Девіз

«Ти можеш!» - повинен нагадувати вчитель учневі.
«Він може!» - повинен нагадувати колектив.
«Я можу!» - повинен повірити в себе учень.

В. Шаталов

Контакти

вул. ІВАНА-ФРАНКА, 14
м. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
if.school.3@gmail.com ( 0342 ) 75-05-58

Хто Online

Зареєстрованих користувачів немає...
top