Майстер-клас «Козаки і панянки із дерев’яних ложок»

Співпраця з батьками 1В «Промінчики» (вчитель Блискун Н.М.)
На уроці “Я досліджую світ” мама учня 1В класу Станіславчика пані Оля провела з дітками чудовий майстер-клас по виготовленню козаків і панянок з дерев’яних ложок. Діткам було запропоновано стати дизайнерами і модельєрами. Учні з захопленням справились з поставленим завданням. Насамкінець провели дефіле. Всім дуже сподобалось. Діти від щирого серця подякували пані Олі. А дизайнерами по виготовленню козака і панянки з дерев’яних лопаток стали Денисик з мамою Діаною. Це тільки початок налагодженої і плідної співпраці батьків, вчителя і дітей.

23 Жовтня, 2019