Математика –  наука цікава, а ще й дуже потрібна у житті. Такого висновку дійшли учні 3-Є класу (вч. Бондаренко О.В.), коли взяли участь у проєкті «Математика на кухні».

Вони не тільки готували власноруч прості і корисні для здоров’я страви. Діти вчились підраховувати необхідну кількість продуктів, розраховувати кількість порцій, користуватися зручними мірками, складати рецепти страв. Словом, набували практичних навичок, необхідних для життя.

До вашої уваги роботи Ковальчука Тараса, Ельберга Леоніда, Гонтарик Діани, Сурело Софії, Головатої Евеліни.

14 Квітня, 2021