Педагогічний колектив та батьківська громадськість Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 дбають про освітнє середовище не тільки першокласників Нової Української Школи, а й всіх учнів. Так, беручи участь у Міжнародних проектах, школа виграла і вже користується інтерактивними дошками в кабінеті інформатики та в одному з кабінетів початкової школи.

На початку грудня 2018 року вчителі початкової школи вже змогли випробувати на практиці таку сучасну технологію як інтерактивна підлога. А станом на 17.12.2018 року батьки одного з класів початкової школи вже зібрали та встановили одномісні парти, котрі суттєво відрізняються по кольору від тих парт, що отримали першокласники.
Ми впевнені, що вчителі за допомогою батьківської громади школи зможуть втілити в життя ще не одну свою ідею!

18 Грудня, 2018