24 грудня до учнів 4-Є класу (класний керівник Бондаренко О.В.) і 4-В класу (класний керівник Менів Т.О.) завітала прянична фея Ірина Станіславська. Діти на деякий час перетворилися на дружну команду пряничних ельфів. Пані Ірина познайомила дітей не тільки з технологією виготовлення  імбирних пряників, але й розкрила тонкощі їх красивого декорування. Школярі із задоволенням взялися до роботи. І вже незабаром кожний пряничний ельф міг похвалитися своїми шедеврами. Свято зимового пряникування вдалося на славу!

28 Грудня, 2021