9 листопада –  День української писемності та мови.

Але першим до нас прийшло слово : з  колисковою материнською піснею, доброю ласкою,  тихою казкою.

Казки можна слухати, читати, дивитися і навіть самому стати героєм казки. Учні 2-4 класів ( 2А, 2В,  2Д, 3 А, 3Б, 3Д, 4А, 4Б, 4Д ) підготували інсценізацію казок для свята «Казкові самоцвіти», приуроченого Дню української  писемності та мови.

Ролі ведучих виконували  учениця 11А класу Анастасія Попова   (Казкарка) та учень 4А класу Артур Свістунов (казковий гномик). Розпочала свято маленька принцеса піснею « Мої казки» (учениця 3В класу Вероніка Мельник – Лучинська). У підготовці та проведенні  свята прийняли участь учителі школи: класні керівники 2-4 класів, бібліотекарі школи, Чуйко С.В., Менів А.В., Буяк Н.П.,  Дубей Г.В., Самодед І.Л., вчителі 1 класів та вихователі ГПД.