Для сучасних школярів, які звикли бачити тварин і рослини на ілюстраціях у книжках, зустріч з живою природою завжди є цікавою і захоплюючою. Спостерігати за витівками ведмедя, доторкнутись до оксамитових рогів оленя, побачити справжнього бізона і лисицю з лисенятами – такі моменти закарбовуються в дитячій пам’яті надовго. За цими та багатьма іншими тваринами спостерігали учні 3-Є класу (кл. керівник Бондаренко О.В.), які відвідали центр реабілітації диких тварин у Галицькому національному природному парку, дізнались багато цікавого, а також гарно відпочили.

09 Червня, 2021