Проект Pixels on tour Erasmus+, в якому брали участь вчителі англійської мови ЗШ№3 Остафійчук Л.І., Сергієнко Т.А. та Тунтула Н.М., близький до завершення. Він триває вже майже два роки. Цього разу тренінг вчителів проходив в м. Павія (Італія) 18-19 лютого 2020 року. Разом з делегацією українців з м. Івано-Франківська в тренінгу взяли участь делегації Польщі, Франції, Португалії та Італії. Велика вдячність усім, завдяки кому вчителі і діти взяли участь у проекті! Це безцінний досвід, який дозволить втілювати нові ідеї, бути відкритими до спілкування та змінюватись!
25 Лютого, 2020