Шкільний етап ХХІХ Конкурсу декламаторів імені Адама Міцкевича «Креси 2020»

У середу та четвер, 28-29 жовтня 2020 року,  вчителями кафедри польської мови та літератури ліцею № 3 було підведено підсумки та визначено переможців шкільного етапу ХХІХ Конкурсу декламаторів імені Адама Міцкевича «Креси 2020».

Цей захід є уже традиційним для нашого ліцею і завжди багатолюдним. На жаль, у зв’язку з пандемією COVID-19 цього року конкурс відбувався у форматі онлайн. На платформі  Classroom був створений клас, де учасники до 27 жовтня мали змогу розмістити  відеофайли із записами власного декламування  поезій або уривків прози відомих польських авторів. Конкурс проводився у чотирьох вікових категоріях: діти до 7 років; від 8 до 12 років; молодь від 13 до 15 років; від 16 років та дорослі. Юні декламатори дивували членів журі не лише майстерністю виконання, а й  обраним репертуаром. Звучали поетичні твори відомих польських авторів: А.Міцкевича, Ю.Словацького, В. Шимборської, Я. Бжехви, Ю.Тувіма, М.Конопніцької та уривки прози  Г.Сенкевича. Серед 20 учасників заходу журі обрало найкращих:

І місце – Ірма Трач (2 вікова категорія), Аніта Чіркова (3 вікова категорія) та Таїса  Стружанська (4 вікова категорія);

ІІ місце – Марко Стружанський, Марія Віхтюк;

ІІІ місце – Марта Романюк, Юлія Левицька, Клавдія Жукова,   Вікторія Лучин, Анастасія Лідиховська.

Усі декламатори отримають електронні дипломи, а після відновлення навчання в очній формі ще й невеличкі подарунки.

Щиро вітаємо переможців і бажаємо успіхів та творчих злетів.

03 Листопада, 2020