В рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності, Тижня безпеки дитини з 12.04.21 – 16.04.21  в ліцеї № 3 Івано-Франківської міської ради було проведено гру “Найбільше щастя у житті – здоров’я”.

Здобувачі освіти мали можливість продемонструвати свої знання, набуті на уроках основ здоров’я. Здобувачі освіти 7-Б, 8-А, 8-Б взяли участь у фотоколажі малюнків, ребусів, кросвордів та презентацій. Було запропоновано обрати будь-яку тему щодо здорового способу життя. З метою профілактики комп’ютерної залежності було проведено анкетування та складені поради щодо здорового способу життя.

Вчитель Федорова Т.М.

16 Квітня, 2021