Колір – це індикатор нашого настрою. А чи можна рослини забарвити в різні кольори?

Міні- дослідження учнів 7 – Д класу під керівництвом вчителя хімії Галюк Наталії Ярославівни показують, якщо занурити рослини у кольорові розчини, то і рослина отримає забарвлення. Рослини живляться водою: вбирають її і розносять по власним капілярах. Рідина з барвником теж заповнює тоненькі трубочки всередині рослин.

Так рослина поступово набуває обраний вами колір, підкреслює бажання дізнаватися нове, креативність та позитивний настрій!

23 Квітня, 2021