З 24 лютого по 28 лютого 2020 року в Івано-Франківській ЗОШ І-ІІІ ст. проходив тиждень «На перехресті наук», присвячений природничим і математичним наукам.

Мета проведення цього тижня – розвивати пізнавальний інтерес до  цих складних предметів через позаурочні форми роботи, пропагувати наукові знання, вчити логічно мислити та працювати в групах. Тиждень «На перехресті наук» розпочався демонстрацією відео, в якому всі вчителі кафедри презентували  свої предмети в цікавій артистичній формі. У вестибюлі школи учні мали змогу переглянути галерею зображень, на яких поєднані наукові знання з мистецтвом, природою, технікою, життям. Щодня протягом тижня на перервах демонструвались захоплюючі розвивальні відео з різних предметів: фізики, хімії, математики, біології, а також відзняті фрагменти хімічних дослідів.

Обов’язковим атрибутом цього тижня стали інтелектуальні вікторини, що проводилися всіма вчителями кафедри: Дівнич І. В, Єрмоленко С. Ю., Коротка О. В., Галюк Н. Я., Твердохліб О. Т., Новікова Л. Д., Семенюк Г. Б.,  Бащак Т. В., Федорова Т. М., Римик С. М., Богович Х. Б., Чуйко С. В., Тимчишин М. А, Скрипник В. В.. Загалом протягом тижня було проведено більше 50 різноманітних заходів (переглянути план заходів) з різних предметів чи з міжпредметним спрямуванням, серед яких позакласні заходи, відкриті уроки, турніри, вікторини, екскурсії, онлайн-уроки, квести та інші. Завдяки стіннівкам, що були підготовлені вчителями та учнями, шкільні коридори перетворилися на справжні інформаційні центри, де кожен міг знайти для себе щось цікаве та пізнавальне. Учні старших класів мали змогу спробувати себе у ролі вчителя, використовуючи знання та вміння на практиці.

Всі заходи тижня «На перехресті наук» спрямовувались на активізацію пізнавальної діяльності учнів, різностороннього розвитку особистості учнів, підвищення інтересу школярів до вивчення природничих та математичних наук, а також розширення кругозору учнів.

ГАЛЕРЕЯ
03 Березня, 2020

Методична проблема школи

Активізація і розвиток творчої професійної діяльності педагогів, підвищення фахової компетентності і персонального іміджу кожного у навчанні і вихованні дітей в умовах багатонаціональної школи

Емблема

Девіз

«Ти можеш!» - повинен нагадувати вчитель учневі.
«Він може!» - повинен нагадувати колектив.
«Я можу!» - повинен повірити в себе учень.

В. Шаталов

Контакти

вул. ІВАНА-ФРАНКА, 14
м. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
if.school.3@gmail.com ( 0342 ) 75-05-58

Хто Online

Зареєстрованих користувачів немає...
top