З нагоди відзначення Дня Українського козацтва, Дня захисника України та Дня створення УПА в ліцеї № 3 Івано-Франківської міської ради було проведено “Козацькі забави” серед здобувачів освіти 6 класів. Організаторами свята були вчитель історії Цибуляк Юлія Михайлівна та педагог- організатор Левицька Ольга Іванівна. Конкурс складався з інтелектуальних та спортивних естафет. Спортивні естафети проводили вчителі фізичного виховання – Бас Анатолій Петрович та Дземан Мирон Дмитрович. В кінці заходу здобувачі освіти ліцею продемонстрували український танець під керівництвом хореографа Пернаровської Мар’яни Романівни. Команди-переможці отримали грамоти та солодкі подарунки. Велика подяка класним керівникам та вчителям, які долучилися до підготовки свята.
    Оберегом кожної нації є її культура та духовні цінності, що передалися нам від наших славних пращурів. Отож ми вирішили вшанувати козацькі звичаї та традиції. Було цікаво та пізнавально!

21 Жовтня, 2021