З нагоди відзначення Дня Українського козацтва, Дня захисника України та Дня створення УПА в ліцеї № 3 Івано-Франківської міської ради було проведено “Козацькі забави” серед здобувачів освіти 6 класів. Організаторами свята були вчитель історії Цибуляк Юлія Михайлівна та педагог- організатор Левицька Ольга Іванівна. Конкурс складався з інтелектуальних та спортивних естафет. Спортивні естафети проводили вчителі фізичного виховання – Бас Анатолій Петрович та Дземан Мирон Дмитрович. В кінці заходу здобувачі освіти ліцею продемонстрували український танець під керівництвом хореографа Пернаровської Мар’яни Романівни. Команди-переможці отримали грамоти та солодкі подарунки. Велика подяка класним керівникам та вчителям, які долучилися до підготовки свята.
    Оберегом кожної нації є її культура та духовні цінності, що передалися нам від наших славних пращурів. Отож ми вирішили вшанувати козацькі звичаї та традиції. Було цікаво та пізнавально!

ГАЛЕРЕЯ
21 Жовтня, 2021

Методична проблема школи

Активізація і розвиток творчої професійної діяльності педагогів, підвищення фахової компетентності і персонального іміджу кожного у навчанні і вихованні дітей в умовах багатонаціональної школи

Емблема

Девіз

«Ти можеш!» - повинен нагадувати вчитель учневі.
«Він може!» - повинен нагадувати колектив.
«Я можу!» - повинен повірити в себе учень.

В. Шаталов

Контакти

вул. ІВАНА-ФРАНКА, 14
м. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
if.school.3@gmail.com ( 0342 ) 75-05-58

Хто Online

Зареєстрованих користувачів немає...
top