Сьогодні в Україні відзначають День Європи!
Європейський Союз – це сім’я демократичних європейських країн, що спільно працюють заради миру та процвітання. Держави-члени ЄС утворили спільні інституції, яким делегували частину своїх повноважень, таким чином, щоб рішення щодо окремих спільних питань можна було демократично вирішувати на європейському рівні.
У 2005 році Україна чітко визначила орієнтири входження в простір Європи і затвердила План дій “Україна- ЄС”.
Тому сьогодні здобувачі освіти ліцею №3 Івано-Франківської міської ради разом з вчителем географії Паньків Наталією Іванівною щиро вітають усіх з Днем Європи і прийняли участь у челенджі “Ми пізнаємо Європу”, під час якого показали своє бачення країн-членів ЄС.

15 Травня, 2021