Мобільний додаток «Твоє право»

ГО «Донбас СОС» пропонує розробку мобільного додатку  «Твоє право».
Це універсальний безкоштовний юридичний довідник для людей, що постраждали від конфлікту на сході України; осіб, які-стали жертвами сексуального і гендерно зумовленого насильства; осіб, що постраждала від торгівлі людьми; ветеранів АТО/ООС та членів родин загиблих.
Додаток містить перелік основних тем із відповідями для користувачів. Крім визначень та загальної інформації, містить посилання на відповідні нормативно-правові акти та зразки заяв.

Додаток на 100% безкоштовний, без реєстрації та СМС. Його можна використовувати в режимах онлайн та офлайн.

У мобільному додатку «Твоє право» висвітлені питання освіти, які актуальні для людей, що залишились на тимчасово окупованих територіях та внутрішньо переміщених осіб. Додаток містить інформацію:

  • про дошкільну освіту;
  • повну загальну середню освіту (перелік шкіл де організовано дистанційне навчання, дистанційне навчання для жителів ТОТ та особливості отримання атестату);
  • про особливості професійно-технічної освіти;
  • про вищу освіту (проходження ЗНО, порядок зарахування для жителів ТОТ, спрощена процедура вступу через центри «Донбас-Україна», соціальна стипендія);
  • про відновлення документів про освіту (атестат про повну загальну освіту, диплом про закінчення закладів вищої освіти).

Використання мобільного додатку «Твоє право» стане додатковим кроком інформування населення, які зазнали негативного впливу збройного конфлікту, а також підвищить кількість молоді з ТОТ, що вступлять до закладів освіти на підконтрольній Украй території, а також сприятиме захисту їх прав та свобод.

Завантажити

07 Квітня, 2020

Методична проблема школи

Активізація і розвиток творчої професійної діяльності педагогів, підвищення фахової компетентності і персонального іміджу кожного у навчанні і вихованні дітей в умовах багатонаціональної школи

Емблема

Девіз

«Ти можеш!» - повинен нагадувати вчитель учневі.
«Він може!» - повинен нагадувати колектив.
«Я можу!» - повинен повірити в себе учень.

В. Шаталов

Контакти

вул. ІВАНА-ФРАНКА, 14
м. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
if.school.3@gmail.com ( 0342 ) 75-05-58

Хто Online

Зареєстрованих користувачів немає...
top