День Цивільного Захисту

20 квітня 2016, згідно з графіком Управління освіти і науки Івано-Франківського міськвиконкому в ЗШ №3 відбулося відпрацювання заходів до дня Цивільного захисту. День розпочався з наради керівного складу органів ЦЗ по уточненню та повному виконанню всіх запланованих заходів. Треба відмітити, що дуже велику допомогу в плануванні школа отримала від Куриловича Володимира Петровича, – представника обласного та міського управління МЧС.

О 8.00 год. – була проведена загальношкільна лінійка, на якій директор Долгова С. В. і вчитель предмету “Захист Вітчизни” – полковник у відставці Яровий В. М. уточнили плани по відпрацюванню заходів та елементів проведення дня ЦЗ.

Розпочалися заняття згідно графіку. В 11.35 був отриманий сигнал на винекнення надзвичайної ситуації (умовно -“пожежа”). Евакуація учнів пройшла швидко, без ексцесів, причому швидше запланованого часу на 2,3 хв.

Учнями 10-х класів перед усім школярами були показані елементи надання домедичної допомоги потерпілим (10-В клас – Ціхонь Софія, Глоба Анастасія, Гаврила Юлія).

Хлопці 10-А класу – Паламарчук Микита та Сидоров Юрій показали як треба одягати комплекти ЗЗК (загальновійськові захисні комплекти).

Після цього розпочалися змагання серед учнів 10, 11-их класів по військово-прикладним видам спорту (одягнення протигазу, перенесення поранених, підтягування, стрільба з пневматичної гвинтівки). За допомогою вчителів фізичного виховання серед учнів 4-их класів теж проводилися змагання.

Підсумки змагань:

Серед учнів 10, 11-их класів:

І місце – учні 10-А класу (кл. кер. Сергієнко Т. А.);

ІІ місце – учні 10-В класу (кл. кер. Семянчук В. І)

ІІІ місце – учні 10-Б класу (кл. кер. Жураківська М. С.)

Серед учнів 4-их класів:

І місце – учні 4-Д класу (кл. кер. Самодєд І. Л.);

ІІ місце – учні 4-А, 4-В класу (кл. кер. Мухаметдінова О. С., Гринюк І. М. )

ІІІ місце – учні 4-Б класу (кл. кер. Южакова О. А.)

Всіх переможців було нагороджено грамотами та цінними призами при підведенні підсумків на лінійці.

День Цивільного Захисту пройшов грамотно та успішно. Всі працівники та учні показали, що вони вміють правильно поводитись під час виникнення надзвичайних ситуацій.

Методична проблема школи

Активізація і розвиток творчої професійної діяльності педагогів, підвищення фахової компетентності і персонального іміджу кожного у навчанні і вихованні дітей в умовах багатонаціональної школи

Емблема

Девіз

«Ти можеш!» - повинен нагадувати вчитель учневі.
«Він може!» - повинен нагадувати колектив.
«Я можу!» - повинен повірити в себе учень.

В. Шаталов

Контакти

вул. ІВАНА-ФРАНКА, 14
м. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
if.school.3@gmail.com ( 0342 ) 75-05-58

Хто Online

Зареєстрованих користувачів немає...
top