Електронна реєстрація учнів в 1 клас

До уваги батьків майбутніх першокласників! З 01.03.2022 по 30.05.2022р. триватиме електронна реєстрація дітей для зарахування  в 1 клас на 2022-2023  навчальний рік. Реєстрація відбуватиметься за допомогою сервісу: Blogly

Відповідно до наказу Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради від 12.01.2022 року № 8, за школою закріплена певна територія обслуговування:
вул. Івана Франка , Незалежності (від Франка до Лепкого), Підгірянки, Гаркуші, Академіка Гнатюка, Коперніка, Павлика, Рєпіна, Мендєлєєва, Робітнича, Черемшини, Садовий провулок, Стефаника, Відкрита, Олеся Гончара, Петрушевича.
Право на першочергове зарахування до школи мають діти:
а) які проживають на території обслуговування школи;
б) в яких у школі навчаються старші брати/сестри;
в) працівників школи;
г) діти, котрі навчатимуться мовою корінного народу.


Розгляд заявок відбувається в загальному порядку – у порядку загального реєстру.
Кожна подана заявка на зарахування до першого класу може мати такі статуси:
– «Отримано» – заявка потрапила до бази даних і отримала свій номер у черзі;
– «На розгляді» – адміністратор школи почав процес розгляду заявки;
– «Скасовано» – користувач (один з батьків) самостійно скасував заявку на зарахування дитини до першого класу;
– «Відмовлено» – відмовлено в зарахуванні дитини до першого класу;
– «Підтверджено» – заявку прийнято, підтверджено електронне зарахування дитини до першого класу.
Про статуси розгляду кожної заявки одному з батьків або законному представнику, який реєстрував дитину, буде приходити сповіщення на електронну пошту.

Після отримання статусу заяви «На розгляді», один з батьків або законний представник упродовж 10 робочих днів, але не пізніше 31 травня поточного року, зобов’язаний принести копії та оригінали таких документів:
– свідоцтва про народження дитини;
– медичної довідки за формою первинної облікової документації№086-1/о “Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду”;
– написати заяву (бланк заяви видає школа) про зарахування до першого класу ( з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника);
– у випадку зарахування дитини з особливими освітніми потребами до інклюзивного класу до заяви додається висновок інклюзивно-ресурсного центру про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини.

У випадку, коли один з батьків або законний представник не подав документи до закладу, заявка щодо підтвердження місця зарахування автоматично відхиляється. Надалі місце в реєстрі не відновлюється, а дитина може бути зарахована на загальних підставах у порядку загального реєстру після подання нової заявки.

Якщо батьки подали декілька заявок на зарахування до першого класу ЗЗСО, у них буде зарахована та, яку адміністратори підтвердять першою. У такому випадку інші заявки будуть автоматично відхилені.

Важливо! Доступ до всіх персональних даних заявника відповідно до Закону України “Про захист персональних даних ” мають лише адміністратори ліцею та Регіональний адміністратор, що використовують такі дані заявника тільки в межах виконання своїх повноважень.

Враховуючи запровадження додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів у місті, пакет документів можна подавати з понеділка по четвер з 10.00 до 12.00

Директор ліцею №3
Долгова Світлана Володимирівна
(050)-52-10-180

Шкільні адміністратори, які відповідають за електронну реєстрацію до 1-го класу:

  • Павленко Олена Михайлівна
    (067)-98-91-741;  lena.26pavlenko@gmail.com
  • Черниш Олена Володимирівна
    (098)-97-08-353; elementary.school.if@gmail.com

Ознайомитись з інструкцією: facebook

25 Лютого, 2021
top