Дистанційне навчання

Впровадження дистанційного навчання на період карантину

Для організації дистанційного навчання в умовах карантину для учнів 5-11 класів використовується сервіс Google Class (робота з сервісом можлива через ПК або спеціальний додаток ) з використанням персональних шкільних акаунтів в системі GSuite.

Робота з сервісом можлива через браузер (для ПК чи мобільних пристроїв), а також через безкоштовний мобільний додаток ( PlayMarket, AppStore)

Дізнатись логін та пароль для входу можна звернувшись до класного керівника.

05

Тра

Дистанційне навчання. Звіт (Квітень)

Протокол онлайн-засідання педради від 04 травня 2020 року:  “Про результати дистанційної роботи вчителів та учнів 1-11-х класів Ліцею № 3 Івано-Франківської міської ради протягом квітня 2020 року. Аналіз звітів вчителів” (Переглянути)

Читати далі...

27

Кві

Дистанційне навчання. Звіт (Березень)

Звіт, щодо організації дистанційного навчання за березень. Переглянути: Частина1, Частина2

Читати далі...

18

Кві

Інструкція для входу в учнівський акаунт в системі GSuite

Для організації дистанційного навчання в умовах карантину для учнів 5-11 класів використовується сервіс Google Class з використанням персональних шкільних акаунтів в системі GSuite. Дізнатись логін та пароль для входу можна звернувшись до класного керівника. При виникненні проблем зі входом чи втратою паролю писати на одну із електронних скриньок зазначених нижче: volodimir.skripnik@school3.if.ua tymchyshyn.max@school3.if.ua chuiko.svjatoslav@school3.if.ua   Ознайомитись […]

Читати далі...
top