Облаштування шкільного двору

Фірма-підрядник ТзОВ «МКБ Станіслав» 05.06.2018 року приступила до виконання робіт з реалізації проекту по частковому благоустрою території школи (облаштування бруківкою внутрішнього шкільного двору).

Оновлення: 19.06

На даний час  улаштовується основа під тротуари товщиною 12 см зі щебеню та установлюються бетонні поребрики на бетонну основу. Крім того, вже завезена бруківка.

Оновлення: 26.06

Станом на 26.06.2018 року у шкільному дворику улаштовується покриття з дрібнорозмірних фігурних елементів мощення. Робоча група обрала два кольори бруківки (червона та сіра) та затвердила орнамент.

На території, де буде вкладатись бруківка, піднято рівень 5-ти каналізаційних та водозабірних люків, всі вони прочищені, і це дасть змогу утримувати даний дворик у належному санітарному стані.

Оновлення: 04.08

25.07.2018 року робоча група з реалізації проекту по частковому благоустрою території школи (облаштування бруківкою внутрішнього шкільного двору) повідомила Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради про закінчення робіт та про те, що комісія може їх прийняти та підписати акт виконаних робіт.
Роботи виконані – акт виконаних робіт підписаний 26.07.2018 року та зданий в Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради. А це означає, що фірма- підрядник ТзОВ «МКБ Станіслав» зможе отримати обіцяні 35000 гривень з міського бюджету. Запрошуємо представників міського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства в будь-який час подивитися та прийняти виконану роботу.
Проте робоча група та батьки-активісти вирішили продовжити роботи та покласти бруківку ще на 160 м2 території внутрішнього дворика.

Всі бажаючі батьки мають змогу контролювати перебіг робіт та вносити свої пропозиції.

Робоча група проекту

Деталі проекту: переглянути

ГАЛЕРЕЯ

Методична проблема школи

Активізація і розвиток творчої професійної діяльності педагогів, підвищення фахової компетентності і персонального іміджу кожного у навчанні і вихованні дітей в умовах багатонаціональної школи

Емблема

Девіз

«Ти можеш!» - повинен нагадувати вчитель учневі.
«Він може!» - повинен нагадувати колектив.
«Я можу!» - повинен повірити в себе учень.

В. Шаталов

Контакти

вул. ІВАНА-ФРАНКА, 14
м. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
if.school.3@gmail.com ( 0342 ) 75-05-58

Хто Online

Зареєстрованих користувачів немає...
top