В гостях у Івано-Франківській обласній бібліотеці для дітей

11 березня 2020  року учні 9-А класу (класний керівник Менів А.В.) відвідали літературно-поетичну композицію, проведену у стінах Івано-Франківської обласної бібліотеки для дітей з нагоди відзначення 90-річчя від дня народження  відомої української поетеси Ліни Василівни Костенко. Свято було організоване Центром дитячої та юнацької творчості спільно з Івано-Франківською обласною бібліотекою для дітей.

Учні ознайомились із життям і творчістю письменниці, були захоплені чудовим читанням поезій Ліни Василівни вихованцями центру. Атмосферу вечора створила також гра на фортепіано.

11 Березня, 2020