Виставка плакатів

Напередодні відкриття Всеукраїнського  місячника бібліотек  “Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів» класні керівники розповіли своїм учням 2-4 класів про   екологію, чому  екологом повинен бути кожний у своєму житті та показали відеофільми та презентації . На уроках дизайну і технології разом з вчителем Черниш О.М., з іншими вчителями та батьками  виготовляли плакати до конкурсу «Планета в руках дітей»,  «Природа очима дітей». А учні 2 класів за цією тематикою  оформили в своїх класних кабінетах виставки малюнків.